+380 (99) 771-43-37





Skmei 1223 жіночий годинник рожеве золото з білим циферблатом
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 1223
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація
Skmei 1223
Неймовірно ніжний і жіночний годинник SKMEI 1223 Shell припаде до смаку будь-якій дівчині. Стильні та витончені — вони виготовлені з міцних матеріалів і зберігають свій показний вигляд упродовж усього використання.
Кварцовий механізм
Кварцовий механізм гарантує точність ходу годинника, а японська батарейка забезпечить довгу роботу без заміни. Внутрішня частина годинника захищена задньою кришкою з неіржавкої сталі, а нанесена на неї фірмове гравіювання є відмітною рисою ОРІГІНАЛЬНИХ годинників SKMEI.
Матеріал корпусу
Завдяки цинковому напиленню корпус SKMEI 1223 захищений від корозії та механічних пошкоджень. Це підвищує зносостійкість і довговічність аксесуара. Німецьке загартоване скло успішно протистоїть подряпинам і механічним пошкодженням.
Водонепроникність
Якщо Ви потрапили під дощ, не хвилюйтеся про збереження годинника. Спеціальні матеріали, з яких виготовлений годинник, є чудовим захистом від вологи.
Браслет
Браслет годинника виготовлений зі сталі 304. Вона є кислотостійкою і витримує короткострокове підняття температури до 900 градусів за Цельсієм. Зручний розкладний замок зі зручною системою фіксації надійно утримує браслет на зап'ястку та оберігає від випадкового розстібання.
Дизайн
Білий циферблат, інкрустований кристаликами — чудово поєднується як із повсякденним одягом, так і з вечірнім образом. Зручний сталевий браслет має ніжний та витончений вигляд на будь-якому зап'ястку.
Гарантія:
У комплекті з годинником йде гарантійний талон, який надає гарантійне обслуговування впродовж 6 місяців.
МЕХАНІЗМ
Тип механізму Quartz
КОРПУС
Форма корпусу Круглий
Матеріал корпусу Сплав металів
Водонепроникність Базова 3 АТМ
Стекло Мінеральна
Задня кришка Закрита
Колір корпусу рожеве золото
РЕМЕШОК
Матеріал ремінця Сталевий
Колір рожеве золото
Застежка Дворівнева
ГАБАРИТЫ
Діаметр 25 мм
Товщина 6 мм
Максимальний діаметр зап'ястя 185 мм
ГАРАНТІЯ
Гарантія 6 місяців.
Комплект постачання:
-
Годинник
-
Визитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Кількість каменів | 12 шт. |
| Матеріал | Аллою |
| Стать | Жіноча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Дизайнерські/Fashion |
| Тип механізму | Кварцевий Miyota |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Рожеве золото |
| Колір корпусу | Рожеве золото |
| Колір циферблату | Білий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 41 г |
| Висота | 6 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Ширина ремінця | 10 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Відсутній |
- Ціна: 489 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1223 rose gold/white SP
489 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний


