+380 (99) 771-43-37





Skmei 9091 коричневі з золотим чоловічі класичні годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 9091
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Золотистий корпус і ремінець з еко шкіри – обов'язковий атрибут класичних чоловічих хронометрів. SKMEI 9091 використовують в якості механізму японський кварцовий Miyota, що відрізняється високою точністю ходу і економічністю споживання електроенергії. Все, що необхідно змінити стандартну батарейку SR626W через задню панель корпусу.
Особливості годин SKMEI 9091
Японське якість
Японський кварцовий механізм Miyota гарантує точність ходу годинника.
Матеріал корпусу
Корпус SKMEI 9091 виконаний з металу , він захищає годинник від механічних пошкоджень в процесі довгого носіння.
Водонепроникність
Матеріали, з яких виконані годинник, являються відмінним захистом від вологи. Механізм захищений задньою кришкою з нержавіючої сталі, а нанесена на неї фірмова гравірування є відмінною рисою ОРИГІНАЛЬНИХ годин SKMEI.Клас водозахисту 3 АТМ
Міцний екран
Циферблат захищений міцним мінеральним склом.
Надійна фіксація
Класична застібка з зручною системою фіксації надійно утримує ремінець на зап'ясті і оберігає від його випадкового розстібання.
Характеристики:
-
Стиль годин: класика
-
Механізм годин: кварцовий (Miyota, Японія)
-
Виробник: SKMEI
-
Матеріал корпусу: сталь, мінеральне скло
-
Водостійкість: 3 АТМ
-
Відображення дати: є (день тижня має два значення на китайському і ангдийском мовою)
-
Будильник: немає
-
Секундомір: немає
-
Діаметр корпусу: 40 мм
-
Висота циферблата: 10 мм
-
Ширина ремінця: 20 мм
-
Вага без упаковки: 50 р.
-
Тип батареї: SR626W
-
Пол: чоловічий
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Аллою |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 95 г |
| Висота | 12 мм |
| Діаметр | 40 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
- Ціна: 449 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9091 Gold-leather
449 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний


