+380 (99) 771-43-37





Skmei 1263 чорні з золотом класичні годинники чоловічі
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні класичні годинник Skmei 1263
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
•Сертифікований продавець !
•Більш 4 років досвіду роботи
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативна відправка товару та відповідь компанії
•Кваліфікована і правдива консультація
Skmei Rome 1263
На цей раз дизайнери моделі вирішили піти від підкресленого змішання стилів - "SKMEI 1263" являє собою класичний чоловічий хронограф: тонкий, інтригуючий, легкий, без агресії і показного самоствердження. Як і в інших моделях марки "SKMEI 1263" викликає інтерес незвичайними деталями свого зовнішнього вигляду. Чого вартий один чорний ремінець з еко шкіри, виконаний в незвичайному форм-факторі. Погляд, кинутий на стилізовані цифри і ажурні стрілки моментально викликає в пам'яті англійські 30-ті роки: трохи манірні, трохи самовдоволені, але все ж елегантні і знають собі ціну. Підкреслена скромність оформлення корпусу з лишком компенсується тонким стилем.
Skmei - бренд якісних наручних годин. Дані годинник легко витримають незначне потрапляння води і падіння. Всі годинники цього бренду мають гарантію 6 місяців на заводський брак. Дані годинник підійдуть як для активного відпочинку, так і під більш класичний одяг.

Годинник SKMEI 1263 відмінно підійдуть як до ділового костюма, так і до одягу casual-стилю і стануть відмінним подарунком чоловікам, які віддають перевагу лаконічний мінімалізм і функціональність в аксесуарах.
МЕХАНІЗМ
Тип механізму Quartz
КОРПУС
Форма корпусу Круглий
Матеріал корпусу Сплав металів
Водонепроникність Базова
Мінеральне Скло
Задня кришка Закрита
РЕМІНЕЦЬ
Матеріал ремінця Еко-шкіра
Колір Чорний
Застібка Класична
ГАБАРИТИ
Діаметр 40 мм
Товщина 8 мм
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Римські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Аллою |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Білий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 г |
| Висота | 8 мм |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Відсутній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 369 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1263 Black gold SP
369 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний


