+380 (99) 771-43-37





Наручний годинник на браслеті SKMEI 1335 рожеве золото
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 1335
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація
Skmei Ripple 1335S
Спортивний годинник SKMEI 1335 — це брутальна та стильна модель годинника для справжніх чоловіків. Корпус і ремінець виготовлені з якісних матеріалів, які роблять аксесуар довговічним і надійним. Вони мають чудовий вигляд навіть на тонкому чоловічому зап'ястку та прекрасно підходять як до спортивного костюма, так і зручного повсякденного одягу.
Особливості годинника SKMEI 1335
Електронний механізм
Електронний механізм годинника гарантує точність перебігу годинника впродовж усього періоду експлуатації.
Матеріал корпусу
Корпус SKMEI 1335, виготовлений із пластику, підвищує ударостійкість аксесуара та надійно захищає механізм від механічних пошкоджень.
Ударостійкий екран
Скло з композитних матеріалів успішно протистоїть появі подряпин і відколів.
Водонепроникність
Матеріали, з яких виготовлений годинник, є чудовим захистом від вологи. Ви можете спокійно приймати холодний душ, мити руки або спокійно плавати.
Якість матеріалів браслета
Браслет годинника виготовлений із неіржавкої сталі. Він захищений від корозії та механічних пошкоджень. Це підвищує зносостійкість і довговічність аксесуара. Розкладний замок зі зручною системою фіксації надійно утримує браслет на зап'ястку та оберігає від випадкового розстібання.
Підсвітка
EL-підсвітка дає змогу дізнатися про час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний зелений колір освітить елементи циферблата.

Комплект постачання:
-
Годинник
-
Інструкція (англійською мовою)
-
Визитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцевий Miyota |
| Форма | Квадратна |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Так |
| Колір браслета/ремінця | Рожеве золото |
| Колір корпусу | Рожеве золото |
| Колір циферблату | Сірий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 85 г |
| Діаметр | 45 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Вічний календар, Другий часовий пояс, Індикація дати, Індикація дня тижня |
- Ціна: 449 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1335 rose gold
449 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний





