+380 (99) 771-43-37





Skmei 1346 Чорні з сірим чоловічі спортивні годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні спортивні годинник Skmei 1346
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
•Сертифікований продавець !
•Більш 4 років досвіду роботи
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативна відправка товару та відповідь компанії
•Кваліфікована і правдива консультація
Спортивний хронометр Skmei 1346 припаде до смаку тим, хто завжди звик бути в центрі подій! Ранкова пробіжка, похід, екстремальні види спорту – в будь-якій, навіть найскладнішій ситуації, Skmei гарантує надійність і точність. До спортивних моделей наручних годинників завжди пред'являються підвищені вимоги. Будьте впевнені у якості Skmei, незмінному навіть в екстремальних ситуаціях! Зручні та практичні, вони водонепроникні, забезпечені зручним пластиковим ремінцем і секундоміром для максимально точного визначення часу. Корпус Skmei 1346 виконаний з пластика стійким до ударної дії і зручно розташовується на зап'ясті. Завдяки великому дисплею і яскравою зеленою світлодіодним підсвічуванні визначити поточний час легко і просто! Навіть при зануренні на глибину , Skmei 1346 працює бездоганно і гарантує незмінну точність. Стильний хронометр Skmei 1346 працює від стандартного змінного елементу живлення, який легко придбати в будь-якому магазині. Ці годинники - ідеальний вибір для тих, хто не мислить свого життя без активності і постійного руху!
Особливості годин SKMEI 1346
Підсвічування
Електролюмінесцентна підсвічування дозволяє дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний зелений колір освітить елементи циферблата.
Матеріали браслета
Браслет, виготовлений з гіпоалергенного каучуку, забезпечує комфортне носіння на зап'ясті. За рахунок широкого діапазону регулювання, годинник SKMEI 1346 підійдуть будь-якому чоловікові.
Водонепроникність
Конструкція і матеріали, з яких виконані годинник, являються відмінним захистом від вологи. Клас водозахисту 5АТМ
Надійна фіксація
Класичний замок з металевою застібкою Tang Buckle надійно утримує браслет на зап'ясті і оберігає від випадкового розстібання.
Сучасний дизайн
Годинник SKMEI 1346 розроблені спеціально для людей, що ведуть спортивний спосіб життя. Захисний забарвлення припаде до смаку любителям стилю мілітарі. Задня кришка з нержавіючої сталі відмінно захищає механізм, а нанесена на неї фірмова гравірування є відмінною рисою ОРИГІНАЛЬНИХ годин SKMEI.
ФУНКЦІЇ ГОДИН
Функції
Секундомір, будильник, підсвічування, дата, день тижня, місяць
КОРПУС
Форма корпусу Круглий
Матеріал корпусу Полікарбонат
Водонепроникність 5 атм
Полікарбонатне Скло
Колір корпусу Сірий
Розміри корпусу (ВхШ), мм 14х54
РЕМІНЕЦЬ
Матеріал ремінця Каучуковий
Колір чорний
Застібка Класична
ГАРАНТІЯ
Гарантія 6 місяців
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Так |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 60 г |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Загальна довжина | 265 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Ширина ремінця | 21 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Вічний календар, Другий часовий пояс, Індикація дати, Індикація дня тижня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип механізму | Цифровий |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 449 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1346 grey SP
449 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний



