+380 (99) 771-43-37





Skmei 1381 illuminator сріблясті чоловічі спортивні годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1381
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Skmei Illuminator 1381
Годинник SKMEI 1381 – класичний аксесуар, який підійде абсолютно під будь-який стиль, а також чудово доповнює як чоловічий, так і жіночий образ. Оптимальний набір функцій роблять годинник зручними для використання, і не перевантажують пристрій зайвою інформацією. Якщо Ви у пошуках стильного аксесуара, не перевантаженого величезною кількістю функцій, то SKMEI 1381, що Вам потрібно.
Особливості годин SKMEI 1381 - Сріблясті

Кварцовий механізм
Кварцовий механізм годинника гарантує точність ходу годинника протягом всього періоду експлуатації.
Надійність кріплення
Застібка - розкладний замок (Hook buckle) надійно утримує браслет на зап'ясті і оберігає від випадкового розстібання.
Підсвічування
Електролюмінесцентна підсвічування дозволяє дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний зелений колір освітить елементи циферблата.

Водонепроникність
Якщо Ви потрапили під дощ, не хвилюйтеся про збереження годин. Спеціальні матеріали, з яких виконані годинник, являються відмінним захистом від вологи.3 ATM

Основні функції
SKMEI 1381 мають класичним функціоналом:
-
Секундомір
-
Таймер
-
Відображення дати і дня тижня
-
Підсвічування
-
Будильник
-
Режим 12/24 год

Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцевий Miyota |
| Форма | Квадратна |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Коричневий |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Колір циферблату | Сірий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 62 г |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Ширина ремінця | 16 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація року, Індикація місяця, Вічний календар, Індикація дати, Індикація дня тижня |
- Ціна: 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1381 coffee gold SP
499 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний








