+380 (99) 771-43-37





Скринька для підзаводу годинника віндер, тайммувер для 1-х годин Коричневий із сірим
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
•Сертифікований продавець!
•Болеє 4 роки досвіду роботи
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
•Кваліфікована та цікава консультація
Опис продукту
Скринька для підзаводу годинника віндер, тайммувер призначена для підзаводу механічних наручних годинників.
Загальнопризнаним фактом є те, що механічний годинник працюватиме в повній справності довше, якщо його весь час тримати в робочому, закладеному стані. Для цього якраз і призначені скриньки для підзаведення годинника.
Невибагливі у використанні скриньки для автопідзаводу всього за одну ніч забезпечать повний завод вашого годинника. Якщо у Вас кілька моделей годинника, то невикористовуваний зараз годинник Ви можете помістити в скриньку з автопідзаводом і він буде завжди в робочому стані.
Комплектація:
-
Блок живлення
-
Скринька для автопідзаводу годинника
-
Батарейки до комплекту не входять.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Місткість | 1 шт. |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор заряду елементів живлення | Ні |
| Кількість місць для підзаводу | 1 |
| Відділення для зберігання прикрас | Ні |
| Тип управління | Механічне |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 650 г |
| Висота | 160 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Дерево |
| Особливості | З відкидною кришкою |
| Тип | Коробка |
| Форма | Квадратна |
- Ціна: 1 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: Box brown grey
1 599 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний







