+380 (99) 771-43-37





Скринька для підзаводу годин виндер, тайммувер для 1-х годин Чорна з сірим
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
•Сертифікований продавець !
•Більш 4 років досвіду роботи
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативна відправка товару та відповідь компанії
•Кваліфікована і правдива консультація
Опис продукту
Скринька для підзаводу годин виндер, тайммувер призначена для підзаводу механічних наручних годин.
Загальновизнаним фактом є те, що механічні годинники будуть працювати в повній справності довше, якщо їх весь час тримати в робочому, заведеному стані. Для цього якраз і призначені скриньки для підзаводу годин.
Невибагливі у використанні скриньки для автопідзаведення всього за одну ніч забезпечать повний завод ваших годин. Якщо у Вас кілька моделей годин, то невикористані в даний момент годинник Ви можете помістити в шкатулку з автопідзаводом і вони будуть завжди в робочому стані.
Комплектація:
-
Блок Живлення
-
Скринька для автопідзаведення годин
-
Батарейки в комплект не входять.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Місткість | 1 шт. |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор заряду елементів живлення | Ні |
| Кількість місць для підзаводу | 1 |
| Відділення для зберігання прикрас | Ні |
| Тип управління | Механічне |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 650 г |
| Висота | 160 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Дерево |
| Особливості | З відкидною кришкою |
| Тип | Коробка |
| Форма | Квадратна |
- Ціна: 1 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: Box Black grey
1 599 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний







