




SKMEI 1270 чорний-червоний чоловічий спортивний годинник
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний спортивний годинник Skmei 1270
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
•Сертифікований продавець!
•Болеє 4 роки досвіду роботи
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
•Кваліфікована та цікава консультація
Наручний годинник, невіддільний аксесуар для кожного, попри стать та вік. Годинник може бути красивим і функціональним одночасно, китайський бренд Skmei наочно це. В асортименті компанії просто найширший вибір цього атрибута. Бренд виробляє годинник для спорту, міцні тактичні моделі, елегантні класику та повсякденні варіанти, які припадуть до смаку як офісному працівнику, так і інженеру.
Практична та стильна модель годинника Skmei 1270 крокує в ногу з часом завдяки надійному кварцовому механізму японського виробника. Міцний пластиковий корпус із чотирма кнопками для керування, поліуретановий ремінець із надійною застібкою та циферблат, що чудово зчитується. Ви завжди будете проінформовані не тільки точним часом, але й датою, оскільки ця модель обладнана календарем.
Серед функцій є секундомір, який стане в пригоді під час занять спортом. Стриманий, але водночас привабливий дизайн годинника, виготовлений у чорному кольорі з доповненнями яскравих відтінків.
Ми є офіційним дистриб'ютором марки Skmei в Україні та відповідаємо на всі питання з продукції, що цікавлять вас.
Особливості годинника 1270
Кварцовий механізм
Кварцовий механізм годинника гарантує точність ходу впродовж усього періоду експлуатації, а додатковий електронний циферблат буде дуже зручним у темну пору доби.

Матеріал корпусу
Корпус із якісного пластику підвищує ударостійкість аксесуара, а також надійно захищає механізм від пошкоджень під час удару. Підвищена міцність гарантує збереження SKMEI 1270 під час екстремального відпочинку, спорту та подорожей. Вони ідеально підійдуть спортсменам і шанувальникам активного відпочинку.
Протиударне скло
Скло з композитних матеріалів успішно протистоїть появі подряпин і відколів.
Надійність кріплення
Класичний замок-пряжка з подвійною металевою застібкою Tang Buckle з неіржавкої сталі надійно утримує браслет на зап'ястку та оберігає від випадкового розстібання.

Якість матеріалів браслета
Браслет, виготовлений із німецького поліуретану, забезпечує надійну фіксацію годинника на зап'ястку та має широкий діапазон регулювань.

Водонепроникність
Спеціальні матеріали, з яких виготовлений годинник, є чудовим захистом від вологи. Клас водозахисту 5 АТМ
Підсвітка
Електролюмінесцентна підсвітка дає змогу дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний зелений колір освітить елементи циферблата.

Характеристики:
· Бренд: SKMEI
· Модель: 1270
· Тип: комбіновані, аналоговий і електронний циферблат
· Механізм: кварцовий, японський
· Матеріал корпусу: пластик, сталь
· Функції: будильник, секундомір, таймер зворотного відліку, показ дня тижня, дати, нічна підсвітка, світовий час
· Водостійкість корпусу: 5 АТМ
· Діаметр корпусу: 5 см
· Товщина корпусу: 1.7 см
· Діаметр циферблата: 3.8 см
Комплект постачання:
-
Годинник
-
Інструкція (англійською мовою)
-
Визитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Комбінований |
| Колір корпусу | Комбінований |
| Колір циферблату | Комбінований |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 59 г |
| Висота | 17 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Загальна довжина | 255 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 449 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1270 red
449 ₴
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний






