+380 (99) 771-43-37





Наручний годинник Skmei 1497 чорний із чорним чоловічий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні спортивні годинник Skmei 1497
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
•Сертифікований продавець!
•Болеє 4 роки досвіду роботи
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
•Кваліфікована та цікава консультація
Наручний годинник SKMEI 1497 має динамічний обтічний корпус з ударостійкого полімеру, що забезпечує надійний захист механізму. Компактні розміри чудово підійдуть на тонку зап'ясток, а модний дизайн матиме стильний вигляд і з діловим костюмом, і зі спортивним одягом.
Особливості годинника SKMEI 1497
Кварцовий механізм
Кварцовий механізм годинника Miyota гарантує точність ходу годинника впродовж усього періоду експлуатації.
Надійні матеріали
Корпус SKMEI 1497 виготовлений із якісних матеріалів, що захищають годинник від механічних пошкоджень у процесі тривалого носіння. Полімерне скло успішно протистоїть появі подряпин і тріщин.
Надійність кріплення
Класичний замок-пряжка з пластиковою застібкою Tang Buckle утримує браслет на зап'ястку та оберігає від випадкового розстібання.
Водонепроникність
Спеціальні матеріали, з яких виготовлений годинник, є чудовим захистом від вологи. Ви можете спокійно приймати душ, мити руки або плавати. Клас водозахисту 5 АТМ
Підсвітка
Електролюмінесцентна підсвітка дає змогу дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний зелений колір освітить елементи циферблата.
Основні функції
-
Відтворення дати та дня тижня
-
Підсвітка
-
Будильник
- Секундомір
-
Режим 12/24 год
Характеристики:
Колір ремінця: чорний
Колір підсвітки: зелений
Матеріал ремінця: силікон
Матеріал корпусу: ABS пластик
Водостійкість: 5 АТМ
Показ дати: є
Будильник: є
Максимальна довжина браслета: 24.5см
Діаметр корпусу: 43 мм
Висота циферблата: 13 мм
Ширина ремінця: 20 мм
Вага без упаковки: 40 г.
Тип батарейки: CR2025
Стать: унісекс
Комплект постачання:
-
Годинник
-
Визитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцевий Miyota |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 г |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Загальна довжина | 245 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 349 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1497 black black SP
349 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний







