+380 (99) 771-43-37




Чоловічий механічний годинник скелетон Skmei 9232 сріблясті
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 9232
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Зв'язатися з нами:
Viber |
Telegram |
|
|
|
|
|
Київстар |
Lifecell |
Vodafone |
0682472097 |
0631827972 |
0958754440 |
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Skmei 9232
Механічні годинники Skmei Skeleton - це годинник, у яких задня кришка виконана з пластика , що робить її прозорою. Це дає можливість бачити всю роботу механізму. Годинник підходять для чоловіків, які стежать за стилем .Механічний годинник з автоподзаводом - заводяться від коливань маятника при русі руки. Не вимагають ручного заводу. Особливо ці години користуються попитом у шанувальників стильних механічних годинників. Мінеральне скло, стійке до подряпин і високих навантажень. Захист від води 3 АТМ (мінімальна) дозволяє мити руки не знімаючи годинник .Чоловічі годинники невід'ємний елемент гардеробу.
Механічний годинник Скелетон відрізняються від інших своїм незвичним оригінальним дизайном. В цих годинниках видно весь механізм. Унікальний дизайн цих хронометрів дозволить Вам виділитися серед друзів і знайомих. Такі годинники завжди будуть до речі, і на офіційному прийомі, та на спортивному майданчику. Про власника такого механізму можна сказати, що у нього є смак і почуття стилю.
Характеристики :
Стиль годин : Класика
Механізм циферблата : механічні
Колір циферблату : чорний
Колір ремінця : Чорний
Матеріал ремінця : сплав металів
Матеріал корпусу : сплав металів
Водонепроникність 3 АТМ
Відображення дати : немає
Фосфорна підсвічування : немає
Розмір ремінця
Ширина ремінця : 20 мм
Пол: Чоловічий
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Візитка
-
Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Запас ходу механічних годинників | 12 годин |
| Індикація | Римські цифри |
| Джерело живлення | Пружинний механізм |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Кількість каменів | 8 шт. |
| Матеріал | Аллою |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Механічний |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Скелетон | Так |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 147 г |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
- Ціна: 1 319 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9232 black silver
1 319 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний





