+380 (99) 771-43-37





Чоловічі наручні годинники SKMEI 1032 чорні
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні спортивні чоловічі годинники Skmei 1032
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
•Сертифікований продавець !
•Більш 4 років досвіду роботи
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативна відправка товару та відповідь компанії
•Кваліфікована і правдива консультація
Класичні наручний годинник SKMEI 1032 – це стильний і оригінальний аксесуар, який підійде будь-якому чоловікові, що знає толк в стилі. Ніяких зайвих функцій або громіздких деталей, тільки лаконічність і функціональність. Класика ніколи не виходить з моди, тому SKMEI 1032 завжди будуть відмінно виглядати з Вашим костюмом, а якісні матеріали забезпечать довгий і комфортне використання.
Класичний, вишуканий дизайн годин SKMEI 1032 відмінно підійде до ділового костюма або повсякденному одязі. Такий аксесуар додасть «родзинку» Вашому образу, з ними Ви будете виглядати презентабельно і дорого.

Загартоване скло
Німецьке загартоване скло Hardlex успішно протистоїть подряпин і механічних пошкоджень.
Водонепроникність
Якщо Ви потрапили під дощ, не варто хвилюватися про збереження годин. Спеціальні матеріали, з яких виконані годинник, являються відмінним захистом від вологи. Задня кришка циферблата з нержавіючої сталі надійно захищає механізм, а нанесена на неї фірмова гравірування є відмінною рисою ОРИГІНАЛЬНИХ годин SKMEI.Клас водозахисту 3 АТМ.
Захисне покриття корпусу
Завдяки цинковому напилення корпус SKMEI 1032 захищений від корозії і механічних пошкоджень. Це підвищує зносостійкість і довговічність аксесуара.
Надійна фіксація
Розкладний замок з подвійною системою фіксації надійно утримує браслет на зап'ясті і оберігає від випадкового розстібання.
Підсвічування
Електролюмінесцентна підсвічування дозволяє дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний зелений колір освітить елементи циферблата.
Японське якість
Японський кварцовий механізм Miyota гарантує точність ходу годинника, а батарея забезпечить тривалу роботу без її заміни.
Характеристики:
· Механізм годин: кварцовий (Miyota, Японія)
· Колір ремінця: чорний
· Колір підсвічування: зелений
· Матеріал ремінця: сталь
· Матеріал корпусу: сталь, мінеральне скло
· Водостійкість: 3 АТМ
· Відображення дати: є
· Будильник: є
· Секундомір: є
· Максимальна довжина браслета: 24 см
· Діаметр циферблата: 50 мм
· Висота циферблата: 15 мм
· Ширина ремінця: 20 мм
· Вага без упаковки: 150 р.
· Тип батареї: CR2025/ SR626SW
· Стать: Чоловіча
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Аллою |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 150 г |
| Висота | 15 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 689 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1032 black SP
689 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний













