+380 (99) 771-43-37





Skmei 1632 чорні з білим чоловічі спортивні годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1632
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Зв'язатися з нами:
Viber |
Telegram |
|
|
|
|
|
Київстар |
Lifecell |
Vodafone |
0682472097 |
0631827972 |
0958754440 |
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
SKMEI 1632 одна з найпопулярніших моделей годин в даній ціновій категорії. Ці годинники відмінно підійдуть під будь-який стиль одягу. Якісні матеріали та оптимальний набір функцій гарантують зручність використання та тривалу експлуатацію
Особливості годин SKMEI 1632
Електронний механізм
Електронний механізм годинника гарантує точність відображення часу протягом усього періоду експлуатації, а японський механізм забезпечить тривалу роботу.
Матеріал корпусу
Корпус моделі SKMEI 1632 виконаний з гіпоалергенного пластику. Завдяки своїм властивостям цей матеріал довговічний і успішно протистоїть зносу, навіть при самому активному використанні.
Водонепроникність
Спеціальні матеріали і нержавіюча сталь, з яких виконані годинник, являються відмінним захистом від вологи. Ви можете спокійно приймати душ, мити руки або плавати, не замислюючись про збереження годин.
Якість матеріалів браслета
Браслет виготовлений з гіпоалергенного поліуретану і надійно фіксується на зап'ясті. А завдяки широкому діапазону регулювань браслета використання годин стає дуже комфортним. Механізм годинника захищений задньою кришкою з нержавіючої сталі, а нанесена на неї фірмова гравірування є відмінною рисою ОРИГІНАЛЬНИХ годин SKMEI. Остерігайтеся підробок!
Надійність кріплення
Класичний подвійний замок-пряжка з металевою застібкою Tang Buckle з нержавіючої сталі надійно утримує браслет на зап'ясті і оберігає від випадкового розстібання.
Підсвічування
Електролюмінесцентна підсвічування на світлодіодному дисплеї дозволяє дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний зелений колір ненадовго освітить елементи циферблата.
Широкий функціонал
-
Секундомір
-
Відображення дати і дня тижня
-
Підсвічування
-
Будильник
-
Погодинної сигнал
-
Режим 12/24 год
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Ударостійкість 100%!
- Водонепроникність 5 АТМ (50 м.)
- Циферблат: цифровий
- Механізм: Електронний (Miyota, Японія)
- Секундомір
- Таймер
- Друге світове час
- підсвічування зеленого кольору
- Автоматичний календар
- Ремінець: високоякісний полімер
- Скло: пластик , ударостійке
- Формат часу 12/24
- Діаметр корпусу: 4,8 см
- Діаметр дисплея: 3,5 см
- Товщина корпусу: 1,4 см
- Довжина ремінця: 26 см
- Ширина ремінця: 2,2 см
- Вага: 50 г
- Тип батареї: CR2025
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Пластиковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцевий Miyota |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Білий |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 г |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Загальна довжина | 260 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Функція повтору сигналу будильника (snooze), Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Вічний календар, Другий часовий пояс, Індикація дати, Індикація дня тижня |
- Ціна: 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1632 black white
399 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний







