+380 (99) 771-43-37





Skmei 1657 чорні з білим чоловічі спортивні годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник SKMEI 1657
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Зв'язатися з нами:
Viber |
Telegram |
|
|
|
|
|
Київстар |
Lifecell |
Vodafone |
0682472097 |
0631827972 |
0958754440 |
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Годинник з електронним циферблатом вже давно стали дуже популярним рішенням на ринку. Такі моделі дивують своїми можливостями і виявляються більш зручними, ніж варіанти з аналоговим циферблатом. Перед вами модель 1657 від Skmei, яка приверне увагу насамперед дизайнерським рішенням. Творці постаралися якось урізноманітнити форму корпусу і у них вийшло досить оригінально. Циферблат нестандартної форми, як ніби виконаний в футуристичної рамці і все це разом нагадує гаджет прямо з майбутнього. Шанувальники науково-фантастичних фільмів однозначно оцінять сильні сторони такого дизайну, а також будуть раді зручності від використання даних годин.
ОСОБЛИВОСТІ
Зовнішній вигляд тут є основною принадою для покупця, але це не означає, що наручним годинником більше нічого запропонувати. Перше, що є головним плюсом – це LED підсвічування. Оскільки циферблат тут виконаний в білому кольорі, то тільки за рахунок підсвічування вийде побачити час вночі або в темному приміщенні. Це дуже зручно і таке рішення однозначно сподобається кожному власникові. Варто відзначити наявність інших, не менш важливих для майбутнього користувача, функції:
- Якщо ви займаєтеся спортом, то, напевно, оцініть практичний у використанні секундомір;
- Досить оригінальний формат відображення дати чудово виглядає на циферблаті;
- Наручний годинник оснащені водонепроникним корпусом.
Остання особливість сподобається насамперед плавцям. Нехай опускати наручний годинник можна і не дуже глибоко, але цього цілком достатньо для любителів. Варто один раз спробувати, щоб переконатися наскільки практичними є такі наручний годинник.
ЗАСТОСУВАННЯ
Така незвичайна модель однозначно приверне увагу до свого власника. Саме тому варто задуматися над тим куди ви будете її носити заздалегідь. Під діловий одяг такий варіант навряд чи підійде за рахунок своєї нестандартної форми. Якщо ж ви займаєтеся спортом або туризмом, то цілком реально поєднувати дані годинник зі своєю верхнім одягом. Найголовніше, що незалежно від ситуації, що склалася з вами завжди буде прилад, який зручним чином показує дату і час. Також ви повинні оцінити прийнятну вартість аксесуара.
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцевий Miyota |
| Форма | Прямокутна |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Так |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Білий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 55 г |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 54 мм |
| Загальна довжина | 260 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 389 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1657 black white
389 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний










