+380 (99) 771-43-37





Skmei 1502 чорні з білим циферблатом чоловічий спортивний годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний спортивний годинник Skmei 1502
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
•Сертифікований продавець!
•Болеє 4 роки досвіду роботи
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
•Кваліфікована та цікава консультація
Наручний годинник SKMEI 1502 — це сучасний, можна сказати навіть інопланетний дизайн, який зробить вас неповторним ваш стиль, зробить вас ще мужнішими та соліднішими. Годинник виготовлений із високоякісних матеріалів, що гарантує тривалий термін експлуатації.
Годинник водостійкі та ударостійкі, тому припадуть до смаку прихильникам активного відпочинку та спорту. Годинник гарантує бездоганну роботу навіть на глибині — за тиску в 5 атмосфер (50 метрів) його точність незмінна! Для максимальної зручності SKMEI 1502 обладнані секундоміром, функцією зображення дати та будильником: весь «джентльменський набір» завжди під рукою.
Особливості годинника SKMEI 1502
Електронний механізм
Електронний механізм годинника гарантує точність відображення часу впродовж усього періоду експлуатації, а японський механізм забезпечить довгу роботу.
Матеріал корпусу
Корпус моделі SKMEI 1502 виготовлений зі сплаву металів. Завдяки своїм властивостям цей матеріал довговічний і успішно протистоїть зносу, навіть за найактивнішого використання.
Водонепроникність
Спеціальні матеріали та неіржавка сталь, з яких виготовлений годинник, є чудовим захистом від вологи. Клас вологозахисту 3 АТМ.
Якість матеріалів браслета
Браслет виготовлений із гіпоалергенного поліуретану та надійно фіксується на зап'ястку. А завдяки широкому діапазону регулювань браслета використання годинника стає дуже комфортним. Механізм годинника захищений задньою кришкою з неіржавкої сталі, а нанесена на неї фірмове гравіювання є відмітною рисою ОРІГІНАЛЬНИХ годинників SKMEI. Остерігайтеся підробок!
Надійність кріплення
Класичний замок-пряжка з металевою застібкою Tang Buckle з неіржавкої сталі надійно утримує браслет на зап'ястку та оберігає від випадкового розстібання.
Підсвітка
Електролюмінесцентна підсвітка на світлодіодному дисплеї дає змогу дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний зелений колір ненадовго освітить елементи циферблата.
Характеристики:
-
Стиль годинника: спорт
-
Колір годинника: чорний
-
Колір ремінця: чорний
-
Колір підсвітки: зелений
-
Матеріал ремінця: силікон
-
Матеріал корпусу: Сплав метала
-
Водостійкість: 3 АТМ
-
Показ дати: є
-
Будильник: є
-
Секундомір: є
-
Діаметр циферблата: 4,4 см
-
Висота циферблата: 0,9 см
-
Ширина ремінця: 2,1 см
-
Вага без упаковки: 54 г.
-
Тип батарейки: CR2016
-
Стать: унісекс
Комплект постачання:
-
Годинник
-
Інструкція (англійською мовою)
-
Визитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Аллою |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Білий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 54 г |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Вічний календар, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип механізму | Цифровий |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 429 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1502 black white
429 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний





