+380 (99) 771-43-37





Skmei 1469 fitness чорний з білим чоловічий спортивний годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 1469
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація
Ще одна модель спортивних годинників з крокоміром від компанії SKMEI. Модель 1469 має зовнішній дизайн трохи ближче до військового, ніж попередній годинник такого типу від СКМЕЇ. Міцний водостійкий корпус, довгий гумовий ремінець і пристойний набір функцій — повний календар, секундомір, будильник, 12/24 формат часу, нічне підсвічування дисплея, крокомір (подає кількість пройдених кроків як за день, так і за весь час), таймер та індикатор низького заряду батареї. Водостійкість годинника — 5 АТМ, можна без побоювань мити руки або приймати душ. Годинник дає змогу контролювати й фіксувати пройдену відстань або свої пробіжки для досягнення найкращого ефекту від таких занять. Оформіть заявку на нашому сайті, щоб купити годинник SKMEI 1469
Модель SKMEI 1469 має агресивний корпус із виступними елементами з пружного полімеру, що створюють додатковий захист від прямого контакту механізму з будь-якими поверхнями. Браслет, виготовлений із гіпоалергенного полімеру, забезпечує комфортне носіння та надійну фіксацію годинника на зап'ястку. Наручний годинник SKMEI 1469 має вбудовану функцію крокоміра (Pedometr), що робить його незамінним для мандрівників, спортсменів і просто активних людей.
Підсвітка
Електролюмінесцентна підсвітка на світлодіодному дисплеї дає змогу дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний зелений колір ненадовго освітить елементи циферблата.
Характеристики:
-
Бренд: SKMEI
-
Модель: 1469
-
Тип: електронні
-
Матеріал корпусу: пластик
-
Ремінець: каучук
-
Подсветка: да
-
Вбудований крокомір (крок за день, усього кроку)
-
Секундомір: так
-
Будильник: так
-
Індикатор дня тижня, числа, місяці та року
-
Водонепроникність: 50 м (50 АТМ)
-
Формат часу: 12 годин, 24 години
-
Таймер зворотного відліку
-
Індикатор низького заряду
Вага годинника: 61 г
Комплект постачання:
-
Годинник
-
Інструкція (англійською мовою)
-
Визитка
-
Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Так |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Білий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 61 г |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Загальна довжина | 265 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Функція повтору сигналу будильника (snooze), Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Лічильник калорій, Секундомір, Крокомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація року, Індикація місяця, Вічний календар, Другий часовий пояс, Індикація дати, Індикація дня тижня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Тип механізму | Цифровий |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 449 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1469 black white SP
449 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний







