+380 (99) 771-43-37





Skmei 1451 жовтий із блакитним дитячий спортивний годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 1451
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація
Усі діти дотримуються батьків. Навчіть своїх дітей бути пунктуальним, спортивним, досягати поставленої мети. А в цьому Вам допоможуть наші спортивні годинник Skmei 1451. Яскравий дизайн, и повністю дорослий функціонал.
Вони мають невеликий циферблатом: 3,8 див. і 1,4 см завтовшки корпусу, що дасть змогу зручно носити годинник вашим діткам.
Водонепроникні годинника становить 5 ATM. З годинником можна плавати в морі, басейні, приймати душ і мити руки
Дуже вдала колірна гама, оскільки колір тільки підкреслює, цікавий дизайн наручних годинників.
Наявність будильника буде вчити дитину бути самостійною із самого ранку.
також є секундомір.
нічна яскрава підсвітка.
Дуже якісне зображення екрана.
Комплект постачання:
-
Годинник
-
Інструкція (англійською мовою)
-
Визитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Дитячі |
| Тип механізму | Кварцевий Miyota |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Протиударні | Так |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Колір циферблату | Білий |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Блакитний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 38 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Висота | 14 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина ремінця | 16 мм |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Вага | 32 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик |
- Ціна: 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1451 yellow blue
399 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний






