+380 (99) 771-43-37





Skmei 1520 чоловічий спортивний годинник зелений камуйляж
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні спортивні годинник Skmei 1520
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Зв'язатися з нами:
Viber |
Telegram |
|
|
|
|
|
Київстар |
Lifecell |
Vodafone |
0682472097 |
0631827972 |
0958754440 |
Чому варто купувати у нас:
•Сертифікований продавець !
•Більш 4 років досвіду роботи
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативна відправка товару та відповідь компанії
•Кваліфікована і правдива консультація
Наручний годинник SKMEI 1520 - це спортивна модель, стильний дизайн якої оцінять чоловіки віддають перевагу брутальні аксесуари і дотримуються цього стилю в одязі. Якісні протиударні матеріали захистять механізм пристрою від пошкоджень, водонепроникність дозволить не знімати годин навіть коли Ви приймаєте душ або плаваєте в басейні. Управління всіма функціями здійснюється натисканням декількох кнопок, ви без праці запустити секундомір навіть під час бігу по біговій доріжці.

Особливості годин SKMEI 1520
Кварцовий механізм
Кварцовий механізм годинника гарантує точність ходу протягом усього періоду експлуатації, а додатковий електронний циферблат буде дуже зручним в темний час доби.
Матеріал корпусу
Корпус з якісного пластика підвищує ударостійкість аксесуара, а також надійно захищає механізм від пошкоджень при ударі. Підвищена міцність гарантує збереження SKMEI 1520 під час екстремального відпочинку, спорту і подорожей. Вони ідеально підійдуть спортсменам і любителям активного відпочинку.

Протиударне скло
Скло з композитних матеріалів успішно протистоїть появі подряпин і відколів.
Надійність кріплення
Класичний замок-пряжка з подвійною металевою застібкою Tang Buckle з нержавіючої сталі надійно утримує браслет на зап'ясті і оберігає від випадкового розстібання.
Якість матеріалів браслета
Браслет, виготовлений з німецького поліуретану, що забезпечує надійну фіксацію годин на зап'ясті і має широкий діапазон регулювань.
Водонепроникність
Спеціальні матеріали, з яких виконані годинник, являються відмінним захистом від вологи. Ви можете спокійно приймати душ, мити руки або плавати, не замислюючись про збереження годин. Задня кришка циферблата з нержавіючої сталі надійно захищає механізм, а нанесена на неї фірмова гравірування є відмінною рисою ОРИГІНАЛЬНИХ годин SKMEI.
Підсвічування
Електролюмінесцентна підсвічування дозволяє дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний зелений колір освітить елементи циферблата.

Дизайн
Модель SKMEI 1520 має брутальний дизайн з великими, виступаючими формами. Вони підкреслять мужність свого власника і припадуть до смаку будь-якому чоловіку.
Основні функції
-
Секундомір
-
Відображення дати і дня тижня
-
Підсвічування
-
Будильник
-
Подвійний циферблат
-
Режим 12/24 год
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Комбінований |
| Колір корпусу | Комбінований |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 81 г |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 59 мм |
| Загальна довжина | 265 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування стрілок, Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик |
- Ціна: 519 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1520 green camo
519 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний








