+380 (99) 771-43-37





Skmei 1068 чорні з синіми вставками чоловічі спортивні годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні спортивні годинник Skmei 1068
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
•Сертифікований продавець !
•Більш 4 років досвіду роботи
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативна відправка товару та відповідь компанії
•Кваліфікована і правдива консультація
Модель наручного годинника SKMEI 1068 має динамічний обтічний корпус з ударостійкого полімеру, що забезпечує надійний захист механізму, а великий контрастний РІДКОКРИСТАЛІЧНИЙ дисплей захищений міцним склом з композитних матеріалів.
Ремінець, виготовлений з гіпоалергенного матеріалу, забезпечує комфортне носіння і надійну фіксацію годин на зап'ясті. За рахунок широкого діапазону регулювань браслети, годинник SKMEI 1068 підійдуть будь-якому чоловікові. Задня кришка з нержавіючої сталі відмінно захищає механізм, а нанесена на неї фірмова гравірування є відмінною рисою ОРИГІНАЛЬНИХ годин SKMEI. Остерігайтеся підробок!
Надійність кріплення
Класичний замок-пряжка з металевою застібкою Tang Buckle з нержавіючої сталі надійно утримує браслет на зап'ясті і оберігає від випадкового розстібання.

Водонепроникність
Матеріали, з яких виконані годинник, являються відмінним захистом від вологи. Ви можете спокійно приймати холодний душ, мити руки або спокійно плавати, не замислюючись про збереження годин. При цьому годинник будуть справно працювати!Клас водозахисту 5 АТМ.
Підсвічування
Яскрава електролюмінесцентна підсвічування допоможе власнику дізнатися точний час навіть у повній темряві. Просто натисніть на кнопку і приємний зелений колір освітить елементи циферблата на кілька секунд.

Також годинник мають полегшена вага, що дуже зручно для спортсменів. Одягаючи годинник, Ви забуваєте про них і згадуєте тільки тоді, коли треба подивитися час.
Основні характеристики:
100% нові, Висока якість китайського виробництва
Відображає час у вигляді цифрових номерів
Відображення часу - вказують години, хвилини і секунди
Відображення дня і дату 12 h/h 24
Функція будильника - включена
Секундомір функція включена
Чотири кнопки для управління різними функціями
функції підсвічування
Вага: 60 г
Матеріал ремінця: Еластичний пластик
Стать: чоловічі
Циферблат діаметром: 4.7 см
Довжина ремінця: 24 см
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 59 г |
| Висота | 15 мм |
| Діаметр | 47 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Тип механізму | Цифровий |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 289 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1068 black blue
289 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний






