+380 (99) 771-43-37





Skmei 9167 чорні з білими вставками чоловічі класичні годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник SKMEI 9167
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Зв'язатися з нами:
Viber |
Telegram |
|
|
|
|
|
Київстар |
Lifecell |
Vodafone |
0682472097 |
0631827972 |
0958754440 |
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Хромований корпус і ремінець зі сталі – обов'язковий атрибут класичних чоловічих хронометрів. SKMEI 9167 використовують в якості механізму японський кварцовий Miyota, що відрізняється високою точністю ходу і економічністю споживання електроенергії. Все, що необхідно змінити стандартну батарейку SR626W через задню панель корпусу. Регулювання довжини браслета теж надзвичайно проста: потрібно зняти необхідне число ланок.
Особливості годин SKMEI 9167
Японське якість
Японський кварцовий механізм Miyota гарантує точність ходу годинника.
Матеріал корпусу
Корпус SKMEI 9167 виконаний з металу , він захищає годинник від механічних пошкоджень в процесі довгого носіння.
Водонепроникність
Матеріали, з яких виконані годинник, являються відмінним захистом від вологи. Механізм захищений задньою кришкою з нержавіючої сталі, а нанесена на неї фірмова гравірування є відмінною рисою ОРИГІНАЛЬНИХ годин SKMEI.Клас водозахисту 3 АТМ
Якість матеріалів браслета
Браслет годинника виготовлений з нержавіючої сталі 304. Вона є кислотостійкої і витримує короткочасне підняття температури до 900 градусів за Цельсієм. А завдяки широкому діапазону регулювань браслета можна бути впевненими в комфортному носінні годин.
Міцний екран
Циферблат захищений міцним склом, обрамленим накладкою полірованої нержавіючої сталі
Надійна фіксація
Розкладний замок з зручною системою фіксації надійно утримує браслет на зап'ясті і оберігає від його випадкового розстібання.
Характеристики:
-
Стиль годин: класика
-
Механізм годин: кварцовий (Miyota, Японія)
-
Виробник: SKMEI
-
Матеріал корпусу: сталь, мінеральне скло
-
Водостійкість: 3 АТМ
-
Відображення дати: так
-
Будильник: немає
-
Секундомір: так
-
Максимальна довжина браслета: 22 см
-
Діаметр циферблата: 46 мм
-
Висота циферблата: 13 мм
-
Ширина ремінця: 22 мм
-
Вага без упаковки: 150 р.
-
Тип батареї: SR626W
-
Пол: чоловічий
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Комбінований |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 110 г |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 52 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | сплав металів |
| Матеріал | сплав металів |
- Ціна: 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9167 black
699 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний





