+380 (99) 771-43-37





Skmei 1301 чорний жіночий спортивний смарт-годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 1301
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація
У моделі 1301 є: зручний (ергономічний) дизайн; вдале розташування індикаторів дисплея;
електролюмінесцентна підсвітка (намного краще діодний і звичайний фосфорний підсвітка); секундомір; повна дата.
Під час натискання на кнопку підсвічування загоряється весь екран, водночас освітлення розподіляється рівномірно (на відміну від багатьох недорогих брендів).
Якість збирання та матеріалів чудова, про що також свідчить властивість водонепроникності. Ви можете не боятися занурюватися у воду з Вашим годинником на глубину до 50 м.
Технологічна новинка від SKMEI — стильний наручний годинник із функцією крокоміра.
Вони не залишать байдужими шанувальників спорту та тих, хто веде здоровий спосіб життя.
Це нові можливості контролю над своїм здоров'ям, які завжди на вашій руці!
Докладніше про функції годинника. Годинник працює з будь-яким смартфоном на базі Android або IOS. Під час вступу нових смс або дзвінку, Ви почуєте звуковий сигнал. Якщо ви часто використовуєте камеру телефона, то на цьому браслеті доступна функція віддаленого керування камерою. З даними годинником Ви можете поставити собі цілі та стежити за процесом їх виконання. Чудово підійде для спортсменів, яким необхідні крокомір, секундомір і інформація про витрачені калорії.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Ударостійкість 100%!
- Водонепроникність 5 АТM (50 м.) — можна плавати!
- Циферблат: цифровий
- Крокомір
- Підрахунок калорій
- Секундомір
- Пам'ять
- Блютуз
- Керування камерою
- Індикація дзвінків
- Індикація повідомлень
- Будильник
- LED подсветка
- Автоматичний календар.
- Ремінець: високоякісний полімер.
- Скло: пластик, ударостійке.
- Формат часу 12/24.
- Діаметр корпусу: 5 см
- Діаметр дисплея: 4,1 см
- Товщина корпусу: 1.4 см
- Довжина ремінця: 26 см
- Вага: 62 грам
- Версії ОС для синхронізації: Android 4.3 і вище, IOS 7 і вище
Протиударні
Точність! Надійність! Чудовий дизайн!
Комплект постачання:
Годинник
Інструкція (англійською мовою)
Визитка
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Жіноча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 55 г |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 46 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Лічильник калорій, Секундомір, Крокомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Вічний календар, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Розумні годинник |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 649 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1301 black
649 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний







