+380 (99) 771-43-37





Skmei 1204 DIRECT чорні з чорним кантом чоловічі спортивні годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1204
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Зв'язатися з нами:
Viber |
Telegram |
|
|
|
|
|
Київстар |
Lifecell |
Vodafone |
0682472097 |
0631827972 |
0958754440 |
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Здавалося б, з появою смартфонів необхідність в наручних годинниках відпаде. Але це далеко не так. Стильні чоловічі наручні годинники SKMEI 1204 користуються популярністю у сучасних і успішних людей. Широкий функціонал зробить ваше життя простіше. А оригінальний дизайн підійде до будь-якого заняття і стилю одягу.
Особливості годин SKMEI 1204 - Чорні
Стильний дизайн
Для сучасної людини годинник — не тільки пристрій для визначення часу, це частина стилю. Модель SKMEI 1204 з безелем і елементами циферблата вишуканого синього кольору — відмінний аксесуар до класичного ділового костюма, до повсякденного одягу і навіть до спортивного костюму.
Загартоване скло
Німецьке загартоване скло успішно протистоїть подряпин і механічних пошкоджень.
Водонепроникність
Якщо Ви потрапили під дощ, не хвилюйтеся про збереження годин. Спеціальні матеріали, з яких виконані годинник, являються відмінним захистом від вологи. Задня кришка циферблата з нержавіючої сталі надійно захищає механізм, а нанесена на неї фірмова гравірування є відмінною рисою ОРИГІНАЛЬНИХ годин SKMEI.
Захисне покриття корпусу
Завдяки цинковому напилення корпус SKMEI 1204 захищений від корозії і механічних пошкоджень. Це підвищує зносостійкість і довговічність аксесуара.
Надійна фіксація
Розкладний замок з подвійною системою фіксації надійно утримує браслет на зап'ясті і оберігає від випадкового розстібання.

Якісні матеріали браслета
Браслет годинника виготовлений з нержавіючої сталі 304. Вона є кислотостійкої і витримує короткочасне підняття температури до 900 градусів за Цельсієм.
Підсвічування
Електролюмінесцентна підсвічування дозволяє дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний зелений колір освітить елементи циферблата.

Японське якість
Японський кварцовий механізм Miyota гарантує точність ходу годинника, а батарея забезпечить тривалу роботу без заміни.
Широкий функціонал
Годинник SKMEI 1204 володіють усіма необхідними функціями:
-
Подвійний циферблат
-
Секундомір
-
Відображення дати
-
Будильник
-
Підсвічування
Характеристики:
-
Стиль годин: спорт
-
Механізм годин: кварцовий (Miyota, Японія)
-
Колір циферблату: чорний
-
Колір ремінця: хром
-
Колір підсвічування: зелений
-
Матеріал ремінця: сталь
-
Матеріал корпусу: сталь, мінеральне скло
-
Водостійкість: 3 АТМ
-
Відображення дати: є
-
Будильник: є
-
Секундомір: є
-
Максимальна довжина браслета: 24 см
-
Діаметр циферблата: 43 мм
-
Висота циферблата: 14 мм
-
Ширина ремінця: 20 мм
-
Вага без упаковки: 158 р.
-
Тип батареї: CR2016/ SR626SW
-
Пол: Чоловічий
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 158 г |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | сплав металів |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 689 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1204 black/black
689 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний










