+380 (99) 771-43-37





Skmei 1416 чорні з залізним кантом чоловічі спортивні годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1416
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Skmei 1416 - модель яка сподобається кожному, хто на неї подивиться. Годинник цікаві по поєднанню дизайнерської задумки і функціоналу.
Механізм
Skmei 1416 комплектується надійним Японським механізмом Miyota.
Корпус
Витончений міцний корпус виготовлений з міцного полікарбонату в поєднанні з металевим обідком гармонійно виглядає під будь-який стиль одягу. Захистом для електронного табла служить органічне, полікарбонатне скло, розбити яке набагато складніше, ніж звичайне.
Функції
В годинах велику кількість корисних функцій, використання яких допоможе Вам у щоденній роботі.
будильник
таймер
секундомір
погодинної сигнал
підсвічування
дата, день тижня, місяць
подвійне час
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 51 г |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 49 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Вічний календар, Другий часовий пояс, Індикація дати, Індикація дня тижня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Матеріал ремінця | Гума/каучук |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип механізму | Цифровий |
| Рівень водостійкості | 5 АТМ |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 429 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1416 black
429 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний






