+380 (99) 771-43-37





Skmei 1477 блакитні дитячі спортивні годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1477
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Зв'язатися з нами:
Viber |
Telegram |
|
|
|
|
|
Київстар |
Lifecell |
Vodafone |
0682472097 |
0631827972 |
0958754440 |
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Годинник Skmei 1477 є відмінним прикладом поєднання високої якості збірки і доступної ціни. Подібні годинники – прекрасний вибір для дітей, ведучих активний спосіб життя.
Відмітна риса даних наручних годинників – точний електронний механізм. Він є менш сприйнятливим до пошкоджень ніж механічний і не потребує щоденного заводі.
Підсвічування
LED підсвічування допоможе власнику дізнатися час навіть у повній темряві. Просто натисніть на кнопку і приємний колір освітить елементи циферблата.
Водонепроникність
Спеціальні матеріали і нержавіюча сталь є кращим захистом від вологи. Ви можете спокійно приймати душ, мити руки або обережно плавати, не замислюючись про збереження годин. Механізм годинника захищений задньою кришкою з нержавіючої сталі, а нанесена на неї фірмова гравірування є відмінною рисою ОРИГІНАЛЬНИХ годин SKMEI. Остерігайтеся підробок!

Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Дитячі |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Блакитний |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Колір циферблату | Білий |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 31 г |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Ширина ремінця | 16 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Підлога | Дитячі |
| Тип механізму | Цифровий |
- Ціна: 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1477 light blue SP
399 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний









