+380 (99) 771-43-37





Skmei 1096 — золотий чоловічий спортивний годинник із сонячною батареєю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 1096
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація
Втілення стилю, яскравого дизайну та технологічності — новий годинник від SKMEI. Хронометр обладнаний точним секундоміром, незамінною функцією будильника та відображення поточної дати, що дасть змогу завжди бути в гущі подій і не проґавити важливих справ. Ще одним приємним бонусом для власників пристрою стане наявність сонячної батареї, яка завжди заряджена. Заворожливий дизайн у стилі спортивної класики ще раз підкреслює тонкий смак володаря SKMEI 1096, а свіже поєднання насиченого золотого та чорного кольорів, у яких виготовлена ця модель, навіює мрії про дальні морські подорожі. З новим елегантним хронометром від SKMEI, ви завжди будете залучені в колорит яскравих і цікавих подій.
Принцип роботи сонячної батареї:
-
За наявності джерела світла годинник працює від сонячної батареї.
-
Коли немає джерела світла та під час увімкнення підсвітки, використовуються літієві елементи живлення.
-
Із сонячною батареєю, елементи живлення слугують утричі довше, оскільки переважно годинник працює від світлової енергії.
-
Літієві елементи живлення потрібні виключно для увімкнення підсвітки та в темну пору, для того щоб годинник не збився.
Комплект постачання:
-
Годинник
-
Інструкція (англійською мовою)
-
Визитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 75 г |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Тип механізму | Цифровий |
- Ціна: 369 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1096 gold SP
369 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний








