+380 (99) 771-43-37





Skmei 1258 чорні з синім чоловічі спортивні годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1258
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Зв'язатися з нами:
Viber |
Telegram |
|
|
|
|
|
Київстар |
Lifecell |
Vodafone |
0682472097 |
0631827972 |
0958754440 |
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Годинник SKMEI 1258 – сучасний і стильний аксесуар, виготовлений з якісних і надійних матеріалів. Обтічний корпус чудово лягає на будь зап'ястя, а великий циферблат зручний навіть людям з поганим зором.
Особливості годин SKMEI 1258
Електронний механізм
Електронний механізм гарантує точність ходу годинника.
Матеріал корпусу
Корпус моделі виконаний з високоміцного матеріалу, завдяки чому годинник SKMEI 1258 успішно протистоять зносу в процесі тривалої експлуатації. Механізм годинника захищений задньою кришкою з нержавіючої сталі, а нанесена на неї фірмова гравірування є відмінною рисою ОРИГІНАЛЬНИХ годин SKMEI.
Якість матеріалів браслета
Браслет виготовлений з міцного поліуретану і забезпечує надійну фіксацію годин на зап'ясті. А завдяки широкому діапазону регулювань браслета можна бути впевненими в комфортному носінні годин.
Надійність кріплення
Класичний замок-пряжка з металевою застібкою Tang Buckle з нержавіючої сталі надійно утримує браслет на зап'ясті і оберігає від випадкового розстібання.
Підсвічування
Яскрава електролюмінесцентна підсвічування допоможе власнику дізнатися точний час навіть у повній темряві. Просто натисніть на кнопку і приємний зелений колір освітить елементи циферблата на кілька секунд.
Основні функції
Годинник SKMEI 1258 володіють усіма необхідними функціями:
-
Секундомір
-
Відображення дати і дня тижня
-
Підсвічування
-
Будильник
-
Режим 12/24 год
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Форма | Квадратна |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Білий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 56 г |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 57 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Тип механізму | Цифровий |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 379 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1258 blue
379 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний












