+380 (99) 771-43-37





Skmei 1309 чорні з червоним чоловічі класичні годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1309
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Зв'язатися з нами:
Viber |
Telegram |
|
|
|
|
|
Київстар |
Lifecell |
Vodafone |
0682472097 |
0631827972 |
0958754440 |
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Стримана елегантність і справжній аристократизм – перше, що кидається в очі, коли ви бачите SKMEI 1309. Цей класичний хронометр символізує головні риси справжнього чоловічого характеру, не даючи ні єдиного натяку на легковажність або змішання стилів. Сувора окантовка, чорний колір циферблату і ремінця зі штучної шкіри, класичний форм-фактор - SKMEI 1309 створений для тих, хто вірний чоловічому кодексом честі!
Можете не сумніватися - SKMEI 1309 не підведе навіть в екстремальній ситуації! Високоточний японський кварцовий механізм забезпечує бездоганну роботу навіть під водою, при постійному тиску до 3 атмосфер, а посилене багатошарове мінеральне скло ефективно чинить опір дрібних потертостей і подряпин.
У SKMEI 1309 класичні традиції виготовлення наручних хронометрів втілені в чистому вигляді. Оригінальний ремінець делікатно і щільно охоплює зап'ястя. Зробіть вибір на користь SKMEI 1309 – аксесуар для справжніх чоловіків!
Характеристики:
-
Стиль годин: класика
-
Механізм годин: кварцовий (Miyota, Японія)
-
Виробник: SKMEI
-
Колір: чорний з червоним
-
Колір ремінця: чорний
-
Матеріал ремінця: штучна шкіра
-
Матеріал корпусу: сталь, мінеральне скло
-
Водостійкість: 3 АТМ
-
Відображення дати: є
-
Будильник: немає
-
Секундомір: немає
-
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 76 г |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | еко шкіра |
| Матеріал | сплав металів |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 599 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1309 red SP
599 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний






