+380 (99) 771-43-37





Skmei 1181 large сріблясті чоловічі годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 1181
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація
Ультратонкий годинник Skmei 1181
Цей годинник створений для людей, які прагнуть бездоганно одягатися та носити тільки стильні аксесуари. Годинник цього бренда вирізняється надійністю й точністю. Унікальний високоточний кварцовий механізм потурбується про те, щоб його власник ніколи й нікуди не запізнювався.
Skmei — бренд стильних годинників, які мають велику кількість корисних функцій і мають чудову якість збирання.
Механізм:
Кварцовий механізм Quartz. Головною перевагою є точність ходу, а також годинник із кварцовим механізмом не потребує щоденного заводу. Такий годинник надійніший, оскільки він менш чутливий до ударів, порівнюючи з механічними.
Корпус:
Круглий, сталевий корпус виготовлений у класичному строгому стилі, тонший корпус робить годинник особливо привабливим. Годинник обладнаний мінеральним склом. Задня кришка повністю закрита, з написом і логотипом бренда.
Циферблат:
Ширина 4 см
довжина 4 см
Ремінець:
Ширина 2 см
Довжина 23 см
Комплект постачання:
-
Годинник
-
Визитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Сріблястий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 60 г |
| Висота | 6 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | сплав металів |
- Ціна: 469 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1181 silver SP
469 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний





