+380 (99) 771-43-37





Skmei 1208 чорні чоловічі класичні годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1208
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Зв'язатися з нами:
Viber |
Telegram |
|
|
|
|
|
Київстар |
Lifecell |
Vodafone |
0682472097 |
0631827972 |
0958754440 |
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
На цей раз дизайнери моделі вирішили піти від підкресленого змішання стилів - Skmei 1208 являє собою класичний чоловічий хронограф: тонкий, інтригуючий, легкий, без агресії і показного самоствердження.Skmei 1208 - аксесуар зі стовідсотково «чоловічим» характером! Як і в інших моделях марки, Skmei 1208 викликає інтерес незвичайними деталями свого зовнішнього вигляду. Чого вартий один чорний ремінець з еко шкіри, виконаний в незвичайному форм-факторі.
Погляд, кинутий на стилізовані цифри і ажурні стрілки моментально викликає в пам'яті англійські 30-ті роки: трохи манірні, трохи самовдоволені, але все ж елегантні і знають собі ціну. Підкреслена скромність оформлення корпусу з лишком компенсується тонким стилем.
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 90 г |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 52 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Ширина ремінця | 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | сплав металів |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 449 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1208 black-black PU
449 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний





