+380 (99) 771-43-37





Skmei 9168 moon чорний з білим циферблатом наручний годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 9168
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація
Стримана елегантність і істинний аристократизм — перше, що впадає в око, коли ви бачите SKMEI 9168. Цей класичний хронометр символізує головні риси справжнього чоловічого характеру, не даючи жодного натяку на легковажність або змішання стилів. Сувора окантовка, білий колір циферблата та чорний ремінець зі сталі, класичний форм-фактор — SKMEI 9168 створений для тих, хто вірний чоловічому кодексу честі!
Можете не сумніватися — SKMEI 9168 не підведе навіть в екстремальній ситуації!
У SKMEI 9168 класичні традиції виготовлення наручних хронометрів втілені в чистому вигляді. Оригінальний ремінець делікатно та щільно охоплює зап'ясток. Зробіть вибір на користь SKMEI 9168 — аксесуара для справжніх чоловіків!
Характеристики:
-
Стиль годинника: класика
-
Механізм годинника: кварцовий (Miyota, Японія)
-
Виробник: SKMEI
-
Колір годинника: чорний
-
Колір ремінця: чорний
-
Матеріал ремінця: сталь
-
Матеріал корпусу: сталь, мінеральне скло
-
Водостійкість: 3 АТМ
-
Будильник: немає
-
Секундомір: немає
-
Максимальна довжина браслета: 24 см
Комплект постачання: -
Годинник
-
Визитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Білий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 90 г |
| Висота | 11 мм |
| Довжина | 52 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | сплав металів |
| Матеріал | сплав металів |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 635 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9168 black white SP
635 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний




