+380 (99) 771-43-37





Skmei 1464 kompass pro сріблясті з чорним чоловічі спортивні годинник з компасом
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1464
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Skmei Kompass PRO
Модель Skmei Kompass PRO – створена для походів, підвищеного навантаження і екстриму ! Дана модель підійде як під костюм, так і в походи у важких погодних умовах, легко витримає морози і спеку. Компас, термометр, фітнес-трекер, подвійне час, таймер - всі самі необхідні функції зібрані в цій моделі! Це кращий вибір для активних людей!
Механізм:
Кварцовий механізм Quartz. Головною перевагою є точність ходу, а також годинник з кварцовим механізмом не потребують щоденного заводі. Такі годинники надійніше, так як вони менш чутливі до ударів в порівнянні з механічними.
Корпус:
Захисний круглий корпус зроблений з металу. Годинник оснащені органічним, мінеральним склом, розбити яке набагато складніше, ніж звичайне. Водонепроникність 3 АТМ (захист від бризок)
Гарантія:
У комплекті з годинником йде гарантійний талон, який надає гарантійне обслуговування протягом 6 місяців.
МЕХАНІЗМ
Тип механізму
Quartz
ФУНКЦІЇ ГОДИН
Хронограф, компас , термометр ,фітнес-трекер, педометр, секундомір, будильник, підсвічування, дата, день тижня, місяць
КОРПУС
Форма корпусу Круглий
Матеріал корпусу Сплав металів
Водонепроникність 3 атм
Мінеральне Скло
Задня кришка Закрита
Колір корпусу Сріблястий
РЕМІНЕЦЬ
Матеріал ремінця Сталевий
Колір Сріблястий
Застібка Дворівнева
ГАБАРИТИ
Гарантія 6 місяців
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція ( Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Так |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 136 г |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Крокомір, Компас |
| Функції дати календаря | Індикація року, Індикація місяця, Вічний календар, Другий часовий пояс, Індикація дати, Індикація дня тижня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | сплав металів |
| Матеріал | сплав металів |
- Ціна: 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1464 silver SP
999 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний






