+380 (99) 771-43-37





Skmei 1204 direct чорні з білим кантом чоловічі наручні годинники
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1204
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Органічне поєднання класичного форм-фактора і сучасних технологій, SKMEI 1204 готові запропонувати вам більше, ніж будь-яка з моделей-конкурентів! Годинник забезпечені як цифровим, так і аналоговим циферблатом, а точність вимірювання часу гарантується японським кварцовим механізмом від Miyota. Будьте впевнені на 100% - SKMEI не дасть вам втратити жодної секунди!

Виключно вдале поєднання спокійного чорного відтінку циферблата і контрастною зеленої підсвічування моментально привертає увагу – на SKMEI хочеться дивитися знову і знову! Корпус і браслет з нержавіючої сталі, стійке до подряпин і потертостей скло, приголомшлива функціональність – все для того, щоб ви отримували максимальне задоволення від користування по-справжньому якісної річчю.

Вирішуйте масу завдань з SKMEI! Від часу для ранкових пробіжок до установки будильника – надійність хронометра гарантована традиційно високою якістю японського механізму. Бездоганна якість роботи навіть при зануренні під воду до рівня тиску 3 атмосфери свідчить: на SKMEI 1204 можна покластися в будь-якій ситуації!
Характеристики:
-
Стиль годин: спорт
-
Механізм годин: кварцовий (Miyota, Японія)
-
Колір циферблату: чорний
-
Колір ремінця: хром
-
Колір підсвічування: зелений
-
Матеріал ремінця: сталь
-
Матеріал корпусу: сталь, мінеральне скло
-
Водостійкість: 3 АТМ
-
Відображення дати: є
-
Будильник: є
-
Секундомір: є
-
Максимальна довжина браслета: 24 см
-
Діаметр циферблата: 48 мм
-
Висота циферблата: 14 мм
-
Ширина ремінця: 20 мм
-
Вага без упаковки: 158 р.
-
Тип батареї: CR2016/ SR626SW
-
Пол: Чоловічий
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка) -
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 158 г |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | сплав металів |
- Ціна: 689 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1204 black white SP
689 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний







