+380 (99) 771-43-37





Skmei 1123 popular рожеве золото чоловічі годинники
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1123
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Зв'язатися з нами:
Viber |
Telegram |
|
|
|
|
|
Київстар |
Lifecell |
Vodafone |
0682472097 |
0631827972 |
0958754440 |
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Годинник SKMEI 1123 - це ностальгія, стиль «ретро», повернення в минуле на кілька десятиліть. Дана модель є реінкарнацією годин «Монтана», які з'явилися в СРСР в кінці 80-х і завоювали величезну популярність. Вони уособлювали собою престиж, успіх, стиль, технічне диво. Їх носили і чоловіки, і жінки.Але, незважаючи на «старовинний» корпус, начинка моделі 1123 відповідає всім сучасним вимогам. Японський кварцовий механізм Miyota гарантує точність визначення часу. Сталевий корпус і мінеральне скло захищають електронний циферблат. Сталевий браслет надійно охоплює руку. Функціональні та стильні наручний годинник SKMEI 1123 – оригінальний подарунок для всіх, особливо для тих, чия юність припала на ті часи.

Електронний механізм
Електронний механізм годинника Miyota гарантує точність ходу годинника протягом всього періоду експлуатації.

Надійні матеріали
Корпус SKMEI 1123 виконаний із сталі, він захищає годинник від механічних пошкоджень в процесі довгого носіння. Мінеральне скло успішно протистоїть появі подряпин і тріщин.
Надійність кріплення
Застібка - розкладний замок (Hook buckle) надійно утримує браслет на зап'ясті і оберігає від випадкового розстібання.

Водонепроникність
Спеціальні матеріали, з яких виконані годинник, являються відмінним захистом від вологи. Клас водозахисту 3ATM
Підсвічування
Електролюмінесцентна підсвічування дозволяє дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний зелений колір освітить елементи циферблата.



Основні функції
-
Секундомір
-
Відображення дати і дня тижня
-
Підсвічування
-
Будильник
-
Режим 12/24 год
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Прямокутна |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Так |
| Колір браслета/ремінця | Золотистий |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Сірий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 56 г |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Ширина ремінця | 15 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | сплав металів |
| Матеріал | сплав металів |
- Ціна: 389 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1123 rose gold
389 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний









