+380 (99) 771-43-37





Skmei 9178 skull чорні з золотом чоловічі годинники
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 9178
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Бренд Skmei вже давно служить синонімом абсолютного стилю та надійності!
Спеціально розроблений дизайн корпусу надійно фіксує механізм в спеціальній «повітряній подушці», яка служить захистом від ударів і забезпечує легкість і компактні розміри годин.
Виступаючі деталі корпусу захищає дисплей від контакту з поверхнями при падіннях під будь-яким кутом.
Skmei Skull витримають самі екстремальні умови.
Годинник зручні для людей активного способу життя, для бігу, для плавання, при подорожах, при заняттях спортом, полюванні, риболовлі, стрільбі, на кожен день!
Спеціальна функція водонепроникності і нержавіюча сталь внутрішнього корпусу додадуть зручність для вашого життя.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Ударостійкість 100%!
- Водонепроникність 3 АТМ (30 м.)
- Циферблат: аналоговий
- Механізм: кварцовий (Miyota, Японія)
- Ремінець: металевий, нержавіюча сталь
- Скло: мінеральне, ударостійке
- Тип батареї: SR626SW
- Батарейка в годинах!
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 150 г |
| Висота | 11 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | сплав металів |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 559 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9178 gold
559 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний






