+380 (99) 771-43-37





Skmei 9187 special ІІ сріблясті годинники жіночі
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 9187
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Skmei Special ІІ
Skmei – бренд стильних годин, які мають відмінну якість зборки.
Механізм:
Кварцовий механізм Quartz. Головною перевагою є точність ходу, а також годинник з кварцовим механізмом не потребують щоденного заводі.
Корпус:
Прямокутний сталевий корпус виконаний в класичному стилі. Годинник оснащені мінеральним склом. Задня кришка повністю закрита, з написом і логотипом бренду.
Гарантія:
Гарантія на роботу механізму 6 місяців.
МЕХАНІЗМ
Тип механізму Quartz
КОРПУС
Форма корпусу Прямокутний
Матеріал корпусу Сплав металів
Водонепроникність Базова
Мінеральне Скло
Задня кришка Закрита
Колір корпусу Сріблястий
Розміри корпусу (ВхШ), мм 35х11
РЕМІНЕЦЬ
Матеріал ремінця Сталевий
Колір Сріблястий
Застібка Дворівнева
ГАБАРИТИ
Діаметр 35 мм
Товщина 11 мм
ГАРАНТІЯ 6 міс
Комплект поставки:
Годинник
Інструкція
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Унісекс |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Прямокутна |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Синій |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 70 г |
| Висота | 11 мм |
| Довжина | 49 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | сплав металів |
| Матеріал | сплав металів |
- Ціна: 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9187 silver steel
499 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний






