+380 (99) 771-43-37





SKMEI 1397 lady жіночі класичні годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1397
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Елегантність, жіночність, оригінальність дизайну і справжня розкіш - всі ці якості дизайнери втілили в моделі нових жіночих годинників SKMEI 1397 . По-справжньому стильна новинка обіцяє стати хітом завдяки своїй стриманості у виконанні і точних штрихах в деталях. Володарка нових жіночих годинників від SKMEI явно непересічна особистість і знає толк в моді і стилі – а витончений аксесуар, доповнює її бездоганний образ.
Золота окантовка сталевого корпусу і співзвучне їй оформлення циферблату створюють відчуття розкішної речі, яку доречно одягнути на будь-який захід. Приємний на дотик ремінець чорного кольору, ніжно, але надійно зафіксує годинник на вашому зап'ясті.
Надійний кварцовий механізм від японського виробника Miyota, дозволить вам зберігати контроль над часом у будь-якій ситуації, адже він захищений міцним мінеральним склом і не боїться попадання вологи завдяки водостійкості в 3 АТМ. З новинкою SKMEI 1397 ви, як ніхто інший знаєте, що «точність – ввічливість королів!».
МЕХАНІЗМ
Тип механізму : Quartz
КОРПУС
Форма корпусу : Круглий
Матеріал корпусу : Сплав металів
Скло : Мінеральне
Задня кришка : Закрита
Колір корпусу : Золотистий
Розміри корпусу (ВхШ), мм 39х7
РЕМІНЕЦЬ
Матеріал ремінця : Еко-шкіра
Колір : Чорний
Застібка : Класична
ГАБАРИТИ
Діаметр 39 мм
Товщина 7 мм
Комплект поставки:
Годинник
Візитка
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Жіноча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Так |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Білий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 28 г |
| Висота | 7 мм |
| Довжина | 41 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Ширина ремінця | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | еко шкіра |
| Матеріал | сплав металів |
- Ціна: 445 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1397 gold black SP
445 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний




