+380 (99) 771-43-37





Skmei 0961 червоні дитячі годинники машинка
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 0961
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Skmei 0961
⌚ Водонепроникні годин становить 5 ATM.
⌚ Дуже вдала кольорова гама, оскільки колір тільки підкреслює, цікавий дизайн наручних годин.
⌚ Наявність сигналу буде вчити дитину бути самостійною з самого ранку.
⌚ Також є секундомір.
⌚ Нічна яскраве підсвічування.
⌚ Дуже якісне зображення на екрані.
Характеристики:
Тип механізму: Електронний
Ремінець: силіконовий
Циферблат: Цифровий
Формат часу: 12/24 години
Матеріал корпусу: Пластик
Функції годин: Години, Хвилини, Дата, Місяць,12/24, Підсвічування.
Ударостійкість 100%!
Водонепроникність 5АТМ
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція ( Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Силіконовий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Так |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Червоний |
| Колір циферблату | Сірий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 52 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Ширина ремінця | 25 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Підлога | Дитячі |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 310 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0961 red SP
310 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний





