+380 (99) 771-43-37





Skmei 0998 чорні з сріблястим кантом дитячі спортивні годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 0998
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Діти завжди мріють скоріше подорослішати, і немає нічого дивного в тому, що вони прагнуть бути схожими на дорослих. Їм хочеться мати такі ж гаджети та аксесуари. Наручний годинник SKMEI 0998 – оптимальний вибір для підлітків і дітей від 5 років. Яскраві елементи дизайну відмінно підійдуть під будь-який одяг і сподобаються Вашій дитині. Простота управління дозволить користуватися ними навіть дошколятам.
Особливості годин SKMEI 0998
Кварцовий механізм
Кварцовий механізм годинника Miyota гарантує точність ходу протягом усього періоду експлуатації.
Якісні матеріали
Корпус SKMEI 0998 виконаний з пластику, який захищає годинник від механічних пошкоджень в процесі тривалого носіння. Поліуретановий браслет забезпечує надійну фіксацію годин на зап'ясті. Широкий діапазон регулювання дозволить відрегулювати його розмір під будь-яку кисть.
Надійність кріплення
Класичний замок-пряжка з металевою застібкою Tang Buckle утримує браслет на зап'ясті і оберігає від випадкового розстібання.
Водонепроникність
Спеціальні матеріали, з яких виконані годинник, являються відмінним захистом від вологи. Ви можете спокійно приймати душ, мити руки або плавати, не замислюючись про збереження годин.
Підсвічування
Електролюмінесцентна підсвічування дозволяє дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний зелений колір освітить елементи циферблата.
Дизайн
Модель SKMEI 0998 має сучасний і яскравий дизайн. Сріблясті вставки на корпусі і мініатюрні розміри ідеально підійдуть до дитячого зап'ястя. Аксесуар практично не відчуємо завдяки "легким" формам і невеликій вазі. Задня кришка циферблата з нержавіючої сталі надійно захищає механізм, а нанесена на неї фірмова гравірування є відмінною рисою ОРИГІНАЛЬНИХ годин SKMEI.
Основні функції
-
Секундомір
-
Спліт-хронограф
-
Відображення дати і дня тижня
-
Підсвічування
-
Будильник
-
Подвійний циферблат
-
Режим 12/24 год

Характеристики:
Тип механізму: Електронний
Ремінець: Каучуковий
Циферблат: Цифровий
Формат часу: 12/24 години
Матеріал корпусу: Пластик
Функції годин: Години, Хвилини, Секунди, Дата, Місяць,
Будильник, День Тижня, 12/24, Підсвічування .
Ударостійкість 100%!
Водонепроникність 5 АТМ ПІД ВОДОЮ КНОПКИ НЕ НАТИСКАТИ!
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Так |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір циферблату | Сірий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 37 г |
| Висота | 14 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Ширина ремінця | 15 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Підлога | Дитячі |
- Ціна: 440 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0998 silver SP
440 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний













