+380 (99) 771-43-37





Skmei 0990 resist чорні чоловічий годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 0990
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Надсилання на день замовлення!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад чотири роки роботи.
• Активні ціни та відмінності
• Оперативна відправка товару і відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація.
Skmei Resist 0990
Skmei – бренд стильних годин, які мають багато корисних функцій і мають чудову якість збирання. Головна місія бренду - годинник має бути такою надійною, щоб без проблем витримувати навантаження під водою до трьох метрів, мати ударостійку вдачу і служити своєму господареві багато років.
Механізм:
Кварцовий механізм Quartz. Основною перевагою є точність ходу, а також годинник з кварцовим механізмом не потребують щоденної фабрики. Такі години надійні, оскільки вони менш чутливі до ударів у порівнянні з механічними.
Корпус:
Захисний круглий корпус зроблений з полікарбонату. Годинник оснащений органічним, полікарбонатним склом, яке набагато складніше, ніж звичайне. Водостійкість 5 АТМ, витримують навантаження і занурення у воду до 3 - х метрів.
Ремішок:
Ремішок зроблено в чорному з каучуку. Застібки класичної застібки.
Функції:
У годинах, окрім ключової функції показу часу, є багато додаткових: будильник, підсвічування, секундомір, дата. Час показується на циферблаті і стрілками. Градієнти особливо корисні у будь - який час дня і при будь - якому освітленні.
Гарантія:
У комплекті з годинником йде гарантійний талон, який забезпечує гарантійне обслуговування протягом шести місяців.
Комплект поставки:
Годинник
Інструкція ( Англійською мовою)
Визитка
Гарантійний талон
Без коробочки (противну упаковку)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 70 г |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 449 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0990 black SP
449 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний






