+380 (99) 771-43-37





Skmei 1338 world рожеве золото чоловічі годинники
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1338
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Skmei – бренд стильних годин, які володіють великою кількістю корисних функцій і мають відмінну якість зборки. Головна місія бренду - годинник повинні бути настільки надійними, щоб без проблем витримувати навантаження під водою до 3х метрів, мати ударостійкість і служити своєму господареві довгі роки.
Механізм:
Електронні механізм . Головною перевагою є точність ходу, а також електронні годинники з механізмом не потребують щоденного заводі. Такі годинники надійніше, так як вони менш чутливі до ударів в порівнянні з механічними.
Корпус:
Прямокутний пластиковий корпус виконаний у строгому класичному стилі, більше того тонкий корпус робить годинник особливо привабливими. Задня кришка повністю закрита, з написом і логотипом бренду. Водонепроникність 3 АТМ, витримують навантаження і занурення у воду до 3 - х метрів.
Ремінець:
Браслет виконаний у золотому кольорі із сталі. Оснащений дворівневої застібкою.
Функції:
У годиннику, крім ключової функції показ часу, є безліч додаткових: секундомір , будильник, підсвічування, світове час, сигнал, дата, день тижня, місяць. Підсвічування особливо корисна при використанні годин при будь-якому освітленні і в будь-який час дня.
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Прямокутна |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Так |
| Колір браслета/ремінця | Золотистий |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Сірий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 г |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Ширина ремінця | 15 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Світовий час, Індикація місяця, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | сплав металів |
| Матеріал | сплав металів |
- Ціна: 449 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1338 rose gold SP
449 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний





