+380 (99) 771-43-37





Skmei 1220 tango золоті чоловічі годинники
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1220
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Розкішний золотий колір годин SKMEI 1220 підкреслить оригінальність і почуття стилю свого власника. Незважаючи на лаконічність дизайну, аксесуар оснащений стандартним набором функцій. Просте управління – зручне і логічне, просте настільки, що Ви можете без праці налаштувати годинник однією рукою.
Особливості годин SKMEI 1220 - Золотисті
Японське якість
Японський кварцовий механізм Miyota гарантує точність ходу годинника, а батарея забезпечить тривалу роботу без заміни.

Надійні матеріали
Завдяки цинковому напилення корпус SKMEI 1220 захищений від корозії і механічних пошкоджень. Це підвищує зносостійкість і довговічність аксесуара. Задня кришка циферблата з нержавіючої сталі надійно захищає механізм, а нанесена на неї фірмова гравірування є відмінною рисою ОРИГІНАЛЬНИХ годин SKMEI.

Надійність кріплення
Розкладний замок-кліпса з фіксатором надійно утримує браслет на зап'ясті і оберігає від випадкового розстібання.
Водонепроникність
Якщо Ви потрапили під дощ, не варто хвилюватися про збереження годин. Спеціальні матеріали, з яких виконані годинник, являються відмінним захистом від вологи.3 АТМ

Підсвічування
Електролюмінесцентна підсвічування дозволяє дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний зелений колір освітить елементи циферблата.

Основні функції
Годинник SKMEI 1220 володіють усіма необхідними функціями:
-
Секундомір
-
Відображення дати
-
Підсвічування
-
Будильник
-
Режим 12/24 год
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Прямокутна |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Так |
| Колір браслета/ремінця | Золотистий |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Сірий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 104 г |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Загальна довжина | 22 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Ширина ремінця | 21 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Другий часовий пояс, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | сплав металів |
| Матеріал | сплав металів |
- Ціна: 565 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1220 gold
565 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний










