+380 (99) 771-43-37





Skmei 1394 sun чорні чоловічі спортивні годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1394
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Skmei Sun
Skmei – бренд стильних годин, які володіють великою кількістю корисних функцій і мають відмінну якість зборки. Головна місія бренду – годинник повинні бути настільки надійними, щоб без проблем служити своєму господареві довгі роки.
Механізм:
Електронний механізм . Головною перевагою є точність ходу, а також годинник з електронним механізмом не потребують щоденного заводі. Такі годинники надійніше, так як вони менш чутливі до ударів в порівнянні з механічними.
Корпус:
Захисний круглий корпус зроблений з полікарбонату. Годинник оснащені органічним, полікарбонатним склом, розбити яке набагато складніше, ніж звичайне. Водостійкість 5 АТМ.

Якість матеріалів браслета
Браслет виготовлений з гіпоалергенного поліуретану і надійно фіксується на зап'ясті. А завдяки широкому діапазону регулювань браслета використання годин стає дуже комфортним. Механізм годинника захищений задньою кришкою з нержавіючої сталі, а нанесена на неї фірмова гравірування є відмінною рисою ОРИГІНАЛЬНИХ годин SKMEI. Остерігайтеся підробок!
Надійність кріплення
Класичний подвійний замок-пряжка з металевою застібкою Tang Buckle з нержавіючої сталі надійно утримує браслет на зап'ясті і оберігає від випадкового розстібання.
Функції:
У годиннику, крім ключової функції показ часу, є безліч додаткових: будильник, підсвічування, секундомір,таймер,другий час, дата, день тижня, місяць. Підсвічування особливо корисна при використанні годин при будь-якому освітленні і в будь-який час дня.

Гарантія:
У комплекті з годинником йде гарантійний талон, який надає гарантійне обслуговування протягом 6 місяців.
МЕХАНІЗМ
Тип механізму електронний
Функції: будильник, підсвічування, секундомір,таймер,другий час, дата, день тижня, місяць.
Форма корпусу Круглий
Матеріал корпусу Полікарбонат
Водонепроникність 5 атм
Полікарбонатне Скло
Матеріал ремінця Каучуковий
Колір Чорний
Діаметр 50 мм
Діаметр циферблата 40 мм
Товщина 15 мм
Гарантія 6 місяців
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 52 г |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Вічний календар, Другий часовий пояс, Індикація дати, Індикація дня тижня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Тип механізму | Цифровий |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 389 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1394 black/black
389 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний






