+380 (99) 771-43-37





Skmei 1085 spring чорні жіночі наручні годинники
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1085
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Skmei Spring 1085
Наручний годинник SKMEI 1085 – яскрава і помітна новинка цього року, для зухвалих, молодих, стильних представниць прекрасної половини! Корпус, виконаний із сталі бронзового кольору, як би нагадує про те що, якою б одіозною не здавалася володарка годин від SKMEI, в її образі все ж є нотки спокою і жіночності.
Ремінець з еко шкіри чорного кольору, шириною 18 мм, надійно обхопить тендітну жіночу ручку і дозволить годинах SKMEI 1085 комфортно розташуватися на зап'ясті. А кварцовий механізм від Miyota, не дасть втратити лік часу. Система захисту від вологи, дозволить вашій творчій натурі не обмежувати себе в переміщеннях в будь-яку негоду. Годинник SKMEI 1085 – втілення стилю в дусі Сальвадора Дали!
Гарантія:
У комплекті з годинником йде гарантійний талон, який надає гарантійне обслуговування протягом 6 місяців.
МЕХАНІЗМ
Тип механізму Quartz
КОРПУС
Форма корпусу Прямокутний
Матеріал корпусу Сплав металів
Водонепроникність 3 атм
Мінеральне Скло
Задня кришка Закрита
Колір корпусу Золотистий
Розміри корпусу (ВхШ), 40х30 мм
РЕМІНЕЦЬ
Матеріал ремінця еко-шкіра
Колір Чорний
Застібка Класична
ГАБАРИТИ
Діаметр 40 мм
Товщина 10 мм
ГАРАНТІЯ
Гарантія 6 місяців
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Римські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Жіноча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Прямокутна |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Білий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 г |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | еко шкіра |
| Матеріал | сплав металів |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 445 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1085 black
445 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний







