+380 (99) 771-43-37





Skmei 1462 revolution чорні спортивні смарт годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1462
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Skmei 1462 | Спортивні чоловічі годинники!
У моделі 1462 присутні: зручний (ергономічний) дизайн; вдале розташування індикаторів дисплея;
електролюмінесцентна підсвічування (набагато краще діодної і звичайної фосфорної підсвічування); секундомір; повна дата.
При натисканні на кнопку підсвічування горить весь екран, при цьому освітлення розподіляється рівномірно (на відміну від багатьох недорогих брендів).
Якість збірки і матеріалів відмінне, про що також свідчить властивість водонепроникності.
Технологічна новинка від SKMEI – стильні наручні годинники з функцією крокоміра.
Вони не залишать байдужими любителів спорту і тих, хто веде здоровий спосіб життя.
Це нові можливості контролю над своїм здоров'ям, які завжди на вашій руці!
Детальніше про функції годин. Годинник працює з будь-яким смартфоном на базі Android або IOS. При надходженні нових смс або дзвінку, Ви почуєте звуковий сигнал. Якщо з якихось причин ви пропустили повідомлення, то на годиннику буде відображатися світлова індикація. Якщо ви часто використовуєте камеру телефону, то на даному браслеті доступна функція віддаленого управління камерою. З даними годинами Ви можете поставити собі мету і слідкувати за процесом їх виконання. Відмінно підійде для спортсменів, яким необхідні крокомір, секундомір та інформація про витрачені калорії. Для більшого енергозбереження через пів години роботи годинники йдуть в автономний режим відключаючи блютуз ,це дозволяє їм довго працювати на батарейці.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Ударостійкість 100%!
- Водонепроникність 5 АТМ (50 м.) - можна плавати!
- Циферблат: цифровий(не сенсорний)
- Крокомір
- Підрахунок калорій
- Секундомір
- Пам'ять
- Блютуз
- Керування камерою
- Індикація дзвінків
- Індикація повідомлень
- Будильник
- LED підсвічування
- Автоматичний календар.
- Ремінець: сплав металів.
- Скло: пластик, ударостійке.
- Формат часу 12/24.
- Діаметр корпусу: 4,9 см
- Товщина корпусу: 1,4 см
- Довжина ремінця: 24 см
- Версії ОС для синхронізації: Android 4.3 і вище, IOS 7 і вище
Протиударні
Точність ! Надійність ! Відмінний дизайн!
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 81 г |
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Лічильник калорій, Секундомір, Крокомір |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Вічний календар, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | сплав металів |
| Тип | Розумні годинник |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 849 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1462 Black SP
849 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний







