+380 (99) 771-43-37





Skmei 9169 kowboy чорні чоловічі класичні годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 9169
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація

Наручний годинник Skmei Kowboy припадуть до смаку цінителям стильних і якісних аксесуарів. Деталі: кварцовий механізм, сталевий корпус, мінеральне скло, чорний циферблат з секундною/хвилинної/годинникової стрілки, додатковий циферблат для чисел місяців, ремінець з якісного шкір заступника . Годинник із звичайною водозахистом - 30 WR.
Суворі чоловічі годинники "Skmei 9169" - стильний аксесуар для сучасного чоловіка. Годинник "Skmei 9169" підкреслять вашу чоловічу привабливість і зроблять вас більш мужнім в очах оточуючих. Усередині ховається якісний Японський механізм перевірений часом.
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 55 г |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | еко шкіра |
| Матеріал | сплав металів |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9169 black
499 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний



