+380 (99) 771-43-37





Skmei 1361 чорні чоловічі спортивні годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1361
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Водопроникні - 50М. Можна Купатися , Плавати.
Відмінно підійдуть для відпочинку на природі, рибальства, полювання і туризму, а так само на кожен день. Красиве підсвічування, час, будильник, секундомір, число і місяць, водозахисні (можна плавати).

Матеріал корпусу: пластик
Матеріал ремінця: ABS-пластик
Тип застібки: Пряжка
Дивитися циферблат: круглий
Діаметр : 52 мм
Товщина : 16 мм
Ширина : 24 мм
Довжина браслета: 265 мм
Глибина водонепроникності: 5ATM
Функції: 2 часу, водостійкість, тижневий дисплей, хронограф, будильник.
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Так |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Сірий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 58 г |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 52 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Ширина ремінця | 24 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 455 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1361 black SP
455 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний








