+380 (99) 771-43-37





Skmei 1262 золотисті жіночі годинники
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1262
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Елегантність, жіночність, лаконічність дизайну і справжня розкіш - всі ці якості дизайнери втілили в моделі нових жіночих годинників SKMEI 1262. По-справжньому стильна новинка обіцяє стати хітом завдяки своїй стриманості у виконанні і точних штрихах в деталях. Володарка нового жіночого хронометра від SKMEI явно непересічна особистість і знає толк в моді і стилі – а витончений аксесуар.
Надійний кварцовий механізм від японського виробника Miyota, дозволить вам зберігати контроль над часом у будь-якій ситуації, адже він захищений міцним мінеральним склом і не боїться попадання вологи завдяки водостійкості в 3 АТМ.
Гарантія:
У комплекті з годинником йде гарантійний талон, який надає гарантійне обслуговування протягом 6 місяців.
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Елітні годинники |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Золотистий |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Сріблястий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 45 г |
| Висота | 8 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Ширина ремінця | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | сплав металів |
| Матеріал | сплав металів |
- Ціна: 465 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1262 gold SP
465 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний




