+380 (99) 771-43-37





Skmei 1330 batterfly чорний жіночий годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 1330
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація
Елегантність, жіночність, лаконічність дизайну та справжня розкіш — всі ці якості втілили дизайнери в моделі нових жіночих годинників SKMEI 1330. По-справжньому стильна новинка обіцяє стати хітом завдяки своїй стриманості у виконанні й точних штрихах у деталях. Володарка нового жіночого хронометра від SKMEI явно непересічна особистість і знає штовх у моді та стилі — а витончений аксесуар, виготовлений в аристократичному чорному кольорі, доповнює її бездоганний образ.
Хромована окантовка сталевого корпусу та співзвучне їй оформлення циферблата створюють відчуття розкішної речі, яку доречно надіти на будь-який захід. Приємний на дотик ремінець чорного кольору, ніжно, але надійно зафіксує годинник на вашому зап'ястку.
Надійний кварцовий механізм від японського виробника Miyota дасть змогу вам контролювати час у будь-якій ситуації, адже він захищений міцним мінеральним склом і не боїться потрапляння вологи завдяки водостійкості в 3 АТМ. З новинкою SKMEI 1330 ви, як ніхто інший, знаєте, що «точність — ввічливість королів!».
МЕХАНІЗМ
Тип механізму Quartz
КОРПУС
Форма корпусу Круглий
Матеріал корпусу Сплав металів
Водонепроникність Базова
Стекло Мінеральна
Задня кришка Закрита
Колір корпусу Чорний
Розміри корпусу (ВхШ), мм 27х9
РЕМЕШОК
Матеріал ремінця Екошкіра
Колір Чорний
Застежка Класична
ГАБАРИТЫ
Діаметр 27 мм
Товщина 9 мм
ГАРАНТІЯ
Гарантія
6 місяців
Комплект постачання:
-
Годинник
-
Визитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Кількість каменів | 4 шт. |
| Стать | Жіноча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 23 г |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Ширина ремінця | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | еко шкіра |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 425 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1330 black - leather
425 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний






