+380 (99) 771-43-37





Skmei 1213 dekker чорні чоловічі спортивні годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1213
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Сучасна мода стає все більш незвичайною, але важливість і необхідність аксесуарів в усі часи була і залишається незмінною. Годинник SKMEI 1213 – це лаконічна і чудова у своїй простоті модель. Просте управління функціями, надійні матеріали і відмінну якість збірки забезпечать тривалий і комфортне використання годин.
Особливості годин SKMEI 1213 - Чорні
Електронний механізм
Електронний механізм гарантує точність ходу годинника, а японська батарея забезпечить тривалу роботу без її заміни.
Матеріал корпусу
Корпус моделі SKMEI 1213 виконаний з композитних матеріалів із захисними властивостями. Завдяки їм внутрішній механізм годинника надійно захищений від пошкоджень, а сам корпус успішно протистоїть зносу. Екран годинника виготовлений з міцного пластику, який протистоїть появі подряпин і інших механічних пошкоджень.
Водонепроникність
Матеріали, з яких виконані годинник, являються відмінним захистом від вологи. Ви можете спокійно приймати душ, мити руки або плавати, не замислюючись про збереження годин. Механізм захищений задньою кришкою з нержавіючої сталі, а нанесена на неї фірмова гравірування є відмінною рисою ОРИГІНАЛЬНИХ годин SKMEI.
Якість матеріалів браслета
Браслет виготовлений з гнучкого гіпо-алергенного матеріалу і забезпечує надійну фіксацію годин на зап'ясті. А завдяки широкому діапазону регулювань браслета можна бути впевненими в комфортному носінні годин.
Надійність кріплення
Класичний замок-пряжка з металевою застібкою Tang Buckle з нержавіючої сталі надійно утримує браслет на зап'ясті і оберігає від випадкового розстібання.
Підсвічування
Яскрава електролюмінесцентна підсвічування допоможе власнику дізнатися точний час навіть у повній темряві. Просто натисніть на кнопку і приємний зелений колір освітить елементи циферблата на кілька секунд.
ФУНКЦІЇ ГОДИН
Секундомір,таймер, будильник, підсвічування, дата, день тижня, місяць,другий час,вічний календар.
КОРПУС
Форма корпусу Круглий
Матеріал корпусу Полікарбонат
Водонепроникність 5 атм
Скло Пластик
Колір корпусу Чорний
Розміри корпусу (ВхШ), 50х15 мм
РЕМІНЕЦЬ
Матеріал ремінця Каучуковий
Колір Чорний
Застібка Класична
ГАБАРИТИ
Діаметр 50 мм
Товщина 15 мм
ГАРАНТІЯ
Гарантія 6 місяців
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Так |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Сірий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 57 г |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Ширина ремінця | 25 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Вічний календар, Другий часовий пояс, Індикація дати, Індикація дня тижня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Тип механізму | Цифровий |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 359 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1213 black
359 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний













