+380 (99) 771-43-37





Skmei 1123 popular золоті чоловічі годинники
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1123
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Годинник SKMEI 1123 - це ностальгія, стиль «ретро», повернення в минуле на кілька десятиліть. Дана модель є реінкарнацією годин «Монтана», які з'явилися в СРСР в кінці 80-х і завоювали величезну популярність. Вони уособлювали собою престиж, успіх, стиль, технічне диво. Їх носили і чоловіки, і жінки. Фірма Skmei відродила «легенду» і тепер будь-цінитель може мати цей стильний ретро - аксесуар.


Особливості годин SKMEI 1123 - Золотисті
Електронний механізм
Електронний механізм годинника Miyota гарантує точність ходу годинника протягом всього періоду експлуатації.
Надійні матеріали
Корпус SKMEI 1123 виконаний із сталі, він захищає годинник від механічних пошкоджень в процесі довгого носіння. Мінеральне скло успішно протистоїть появі подряпин і тріщин.
Надійність кріплення
Застібка - розкладний замок (Hook buckle) надійно утримує браслет на зап'ясті і оберігає від випадкового розстібання.

Водонепроникність
Спеціальні матеріали, з яких виконані годинник, являються відмінним захистом від вологи. Ви можете мити руки або потрапити під дощ, не замислюючись про збереження годин. Водозахист годин 30 wr
Підсвічування
Електролюмінесцентна підсвічування дозволяє дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний зелений колір освітить елементи циферблата.

Основні функції
-
Секундомір
-
Відображення дати і дня тижня
-
Підсвічування
-
Будильник
-
Режим 12/24 год
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Прямокутна |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Так |
| Колір браслета/ремінця | Золотистий |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Сірий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 56 г |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Ширина ремінця | 15 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | сплав металів |
| Матеріал | сплав металів |
- Ціна: 389 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1123 Gold
389 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний








